Dating në linjë

Posted on 29/12/2011. Filed under: chat, donne, Internet, relazioni, single, Uncategorized | Tag:, , , , , , , , , , , |

Çdo vit ka njerëz që dinë duke përdorur web. Kjo është një mundësi reale që të dini dhe të bëjnë miq online. Ne mund të bisedojnë me, tona ose mikut tonë / për të parë webcam nëpërmjet shprehjes së trupit të tij, dhe me mikrofon për të dëgjuar zërin e tij. “Chat Video”, në fund dhe nuk do të marrë makinën mbrapa dhe me radhë … .. Por ka ‘të them menjëherë se youdymmy nuk është “edhe pse ai mund të duket në shikim të parë”, një bisedë normale faqe interneti që hasen shpesh në rrjet. Por ju do të thërrasë një “TAKIM SOCIALE,” një kryq në mes një rrjet social dhe një vend të videoincontro. Rrjetet sociale sepse ajo ka një “Faqja e profilit”, ku ju mund të shtoni një foto, të dhënat tuaja dhe preferencat, të dukshme për të users   në linjë. Videoincontri, sepse ju mund të ftoni miqtë apo njerëzit që janë shumë të “ngushtë” në një dhomë “dhomë virtuale”, dhe të bëjnë të vogla video “chat” – “. Aplikimin e konferenca video” Për të hyrë në vend vetëm klikoni në domain http://www.youdymmy.com web

Dating në linjë
Annunci

Make a Comment

Un sito che parla..

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: